PŮJČOVNÍ ŘÁD


  1. Na výběr šatů je třeba se telefonicky objednat.
  2. Standardní čas výběru je 60 až 90 minut. 
  3. Čas, na který jste objednáni, může být z provozních důvodů posunut.
  4. Při změně termínu svatby Vám zálohu uznáme na nový termín.
  5. Šaty pronajímáme čisté, vyžehlené, je-li třeba i upravené na míru. Při pronájmu modelu je třeba si fakt, že jde o pronájem, nikoliv prodej nového zboží, uvědomit.
  6. Šaty jsou pronajímány za sjednanou cenu od čtvrtku/pátku do pondělí. 
  7. Šaty jsou pro Vás upravovány 10 dní před Vaší svatbou, ne dříve. Je třeba si telefonicky domluvit 1 měsíc před svatbou  zkoušku se švadlenou.Je třeba se rovnou informovat i na doporučenou výšku podpatku.
  8. Na  zkoušku je třeba si vzít s sebou lodičky a prádlo. Upozorněte nás na svá individuální přání a sdělte nám vše, co ohledně zakázky potřebujete.Je velmi důležité, aby si nevěsta šaty vyzkoušela po úpravách, na druhé  zkoušce.Na případné nedostatky je třeba nás upozornit hned, na pozdější reklamace nebude brán zřetel. 
  9. Čas výdeje šatů na svatbu může být z provozních důvodů posunut.

    10 . V ceně částky za pronájem se počítá s běžným ušpiněním, prachem na vlečce, make-upem. Za šaty hnědé až                   černé z mokrého exteriéru je účtováno 1.500,- Kč za nadměrné znečištění

    11.   V ceně za pronájem není poškození modelu. Výši případné úhrady poškození určuje dle rozsahu svatební salon.             Jsou-li šaty opravitelné, platí zákazník zvlášť materiál a zvlášť krejčovskou práci 400,-Kč/hod.

     12. Jsou-li šaty zničeny neopravitelně, hradí zákazník jeho prodejní maloobchodní cenu sníženu o částku zaplacenou             na půjčovném.

    13. Za ztrátu firemního vaku se účtuje 400,- Kč. Za nedodržení termínu návratu šatů se účtuje 2 000,- Kč